gelové nehty gelové nehty gelové nehty

UV lampa na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

UV lampa na nehty tvoří součást celé sady na gelové nehty a neobejde se bez ní žádná dáma, která si dělá modeláž gelových nehtů pěkně z pohodlí domova. UV lampy na nehty slouží k vytvrdnutí gelu, který se aplikuje na nehty.
A jak to celé funguje? Poté, co gel nanesete na nehty, vsunete prst do otvoru UV lampy na gelové nehty a počkáte 1 až 3 minuty. Kvalitní UV lampa by měla být opatřena časovačem, abyste nemusela sledovat čas. UV lampa se tak po určité chvíli sama vypne a vy si můžete být jistá, že gel už je zatvrdlý.

UV lampy na nehty – výběr a nákup

Chcete si pořídit UV lampu na nehty a nevíte, jakou vybrat? Tak jako jiné produkty, i UV lampy se mohou lišit v několika aspektech – zejména v počtu zářivek, ve výkonu a v opatření časovačem.

Za optimální počet zářivek se považují 4. Co se týká výkonu, minimální by měl být 9 W. Opatření časovačem záleží na všem pohodlí. Nemuset sledovat čas je určitě pohodlnější, ale UV lampa na nehty s časovačem bude i o něco dražší.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Pec na gelové nehty

Když se řekne pec na gelové nehty, není to nic jiného, než UV lampa na nehty. Pec je pouze zastaralejší název pro lampu. Tento výraz se používal v době, kdy gelovky teprve začínaly.

ng3