lak na nehty gelové nehty lakování nehtů

Gelový lak na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Gelový lak na nehty je vhodný nejen na gelové nehty, ale i na přírodní nehty. Tento lak se nanáší na nehty v několika fázích v jedné nebo ve dvou vrstvách a následně se dá zatvrdit do UV lampy na 2 minuty při 36 W. Před aplikací gelového laku používá podkladový gelový lak. Jeho výhodou je, že vydrží na nehtech až tři týdny. Záleží však na kvalitě vašich nehtů, správné aplikaci nebo používání chemických přípravků při úklidu a mytí nádobí. Neodlupuje se jako běžný lak po pár dnech. Gelový lak je lesklý a celkem jednoduše se nanáší.

Jak se nanáší gel lak?

  • 1. Lahvičku gel laku pořádně před použitím protřepeme.
  • 2. Nehty odmastíme a nehet pilníkem trošku přepilujeme.
  • 3. Nanášíme první vrstvu Base Top, tedy čirý gelový lak, který necháme zatvrdit v UV lampě na 2 minuty.
  • 4. Dále nanášíme barevný gelový lak v jedné nebo ve dvou vrstvách. Zatvrdíme v lampě na 2 minuty při 36 W.
  • 5. Nakonec naneseme vrstvu Base Top a vytvrdíme 2 - 3 minuty.
  • 6. Až teď odstraníme výpotek.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Odstraňování gel laku

Gel lak se odstraňuje vcelku rychle a snadno. Pomocí pilníku opilujte trošku povrch nehtu, aby se narušila vrstva gel laku. Nehty ponoříme za použití náprstků do přípravku Soak off Remover nebo nehty jím potřeme pomocí kosmetického polštářku, necháme jej na nehtu a zabalíme do alobalu. V obou případech je to procedura na asi 15 minut. Rozpuštěný gelový lak odloupneme dřívkem a lehce přepilujeme, pokud je to potřeba.

Nevýhody gelového laku

Nevýhodou gelového laku jsou určitě vyšší náklady na koupi gelových laků a UV lampy. Dále je komplikovanější odstranění. K tomu je nutné připočíst složitější nanášení gel laku, které je oproti klasickému laku zdlouhavější.

ng3