lak na nehty lakování nehtů magnetický lak

Magnetický lak na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Magnetické laky jsou oblíbeným zpestřením pro lakování nehtů. Sice se nejedná o až takovou novinku, protože je tu už pár let, ale nyní se stává magnetický lak stále více oblíbenější. Stačí si jen koupit lak a zdobítko. Někdy se to prodává dohromady, ale většinou zvlášť. V každém případě vaše nehty budou vypadat skvěle. Pokud by se vám na poprvé nehty nepovedly, tak se vám příště určitě povedou.

Magnetické lakování

Aplikace je velmi snadná, podívejte se na bližší postup a na video. Nejprve musíme nastavit zdobičku.

  • 1. Prst vložíme do zdobítka a magnet nastavíme na 5 - 10 mm nad nehet
  • 2. Na nehty lakujeme klasickým způsobem magnetický lak (jedna nebo dvě vrstvy)
  • 3. Dále vložíme prst do zdobítka a necháme magnet působit asi 10 sekund, během kterých nesmíme ucuknout nebo se hýbat
  • 4. Pokračujeme stejným způsobem i u dalších nehtů
  • 5. Přelakujeme průhledným lakem nebo Top Coat lakem
  • 6. Magnetické lakování je u konce


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Zdobička na magnetické zdobení nehtů

Zdobička na magnetické zdobení nehtů se prodává zvlášť nebo v kompletu s lakem. Také můžete koupit sadu, ve kterém je hned několik zdobiček. Tato sada je mnohem výhodnější než kupování jednotlivých zdobítek. Zdobítka mají různé tvary proužky, pruhy nebo hvězdy. Zdobítko se může nacházet i na vršku magnetického laku.

Cena magnetického laku

Cena magnetického laku je různá. Záleží na tom, jakou si vyberete značku nebo zda si vyberete lak se zdobičkou či bez. Magnetický lak můžete koupit v drogerii nebo v obchodech na netu. Laky stojí od 50 Kč a jsou v různých zajímavých zdobiček. Set zdobiček stojí něco nad 100 Kč.

ng3