gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Akrylové nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Akrylové nehty se označují také jako porcelánové nebo pryskyřicové. Zdá se, že u nás jsou více v oblibě gelové nehty než akrylové, nicméně akrylové nehty jsou bezesporu odolnější. Váháte nad tím, zda zvolit nehty gelové nebo akrylové? A co takhle akrygelové?

Akrylové nehty – jak na ně

Základním materiálem pro tvorbu akrylových nehtů je samozřejmě akryl. V dnešní době už se používají akryly bez zápachu. Akrylové nehty se mohou vytvořit třemi způsoby: buď přímo na vlastní nehty, pomocí šablony, anebo na tzv. tipy, které se lepí na nehty.

Akrylové nehty jsou odolné

Akrylové nehty vynikají svou pevností, což ocení zejména dívky a ženy, které pracují více manuálně a u gelových nehtů jim hrozí zlomení. Akrylové nehty mnohem více odolávají nárazům i různým čistícím prostředkům, což i přirozeně prodlouží jejich životnost. Když se přeci jen poškodí, opravují a doplňují se snadněji.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Akrylové nehty a jejich aplikace

Na rozdíl od gelových nehtů, akrylové nehty se netvrdí pod UV lampou, takže ani jejich modeláž nezabere tolik času. Celková doba aplikace se liší v závislosti na náročnosti práce, průměrně to ale bývá tak hodinu. Doplňování pak probíhá zhruba jednou měsíčně. I akrylové nehty se mohou zdobit různými třpytkami, laky… Podívejte se na akrylové nehty a postup.
Cena za akrylové nehty vychází z náročnosti práce a z daného regionu. Pohybuje se asi tak od 600 do 1000 Kč. Doplnění stojí 300 – 500 Kč.

Alternativa jménem akrygelové nehty

Pokud chcete vytěžit výhody obou typů nehtů (akrylových i gelových), vsaďte na akrygelové nehty. Z akrylových nehtů si berou pevnost a z gelových zase ohebnost, takže mohou být ideální variantou.

ng3