francouzská manikúra francouzská manikúra francouzská manikúra francouzská manikúra

Francouzská manikúra

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Francouzská manikúra (stejně jako gelové nehty patří k oblíbeným technikám úpravy nehtů. Nehty vypadají upraveně a navíc se hodí do každé situace. Oblíbené jsou nejen jako úprava nehtů nevěsty, ale také se hodí k džínsům nebo do práce. Nehty si můžete udělat odborníkem nebo si je můžete upravit i sama doma. Po pár neúspěšných pokusech vám to zaručeně půjde.

Francouzská manikúra má narůžovělý základ, na kterém je nalakován bílou barvou na konci nehtu proužek. K tomu navíc si nehty můžeme ozdobit nejrůznějšími ozdůbkami a motivy (např. motiv Hello Kitty).

Návod na francouzskou manikúru doma

Abyste si mohla udělat francouzskou manikúru doma, potřebujete několik laků (podkladový lak, barevný lak, bílý lak a bezbarvý lak), šablonu na francouzskou manikúru (není nutná pokud to umíte bez ní), odlakovací korektor, trpělivost a pevnou ruku.
Nehty si odlakujeme a zapilujeme do hranatého tvaru, který se nejlépe hodí pro francii. Nehet by měl být dokonale hladký.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Na nehty nalakujeme prvně podkladovou bázi, štětečkem začínáme od kůže a pokračujeme ke konci nehtu, poté uděláme okraje. Lak necháme pořádně zaschnout. Tento krok můžeme vynechat a začít hned tím dalším.
Poté lakujeme růžovým lakem opět celý nehet. Necháme zaschnout.
Pak pokračujeme v lakování bílého konce. Pokud potřebujeme přilepíme na nehet šablonu a lakujeme s ní. Těsně před zaschnutím ji vydáme. A necháme zaschnout. Pokud šablonu nepotřebujeme, nalakujeme bílým lakem pruh na konci nehty, který by měl být asi tři milimetry široký. Pokud máme dlouhé nehty, může být pruh širší.
Pokud se nám během lakování něco nepodařilo, upravíme to pomocí odlakovacího korektoru.
Poté celý nehet nalakujeme bezbarvým lakem stejným způsobem, jako jsme to dělaly u podkladové báze.

Nehty necháme pořádně zaschnout. Francouzská manikúra je velmi pěkná. Stačí se podívat na fotky a hodí se kamkoliv. Pokud nám to nejde doma, je lepší navštívit nehtové studio, kde vám vaše nehty krásně nalakují. Běžně se cena za francouzskou manikúru pohybuje okolo 100 - 300 Kč.

Nechcete vyzkoušet japonskou manikúru P-Shine?

ng3