razítka na nehty razítkování nehtů razítka na nehty

Razítka na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Oblíbená razítka na nehty krásně ozdobí vaše nehty. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, stačí se držet několika rad a zajisté se vám to podaří. Vyberte si destičku na razítkování s různými motivy a můžete se pustit do razítkování. Destička na razítka se dá pořídit od 70 Kč a můžete si vybrat z různých motivů (znamení, kytičky, ornamenty, vánoční, zvířátka, postavičky, Hello Kitty,…). Na destičce je rovnou několik obrázků, proto se dá jednotlivý ornament pořídit velmi levně.

Razítka se mohou nanášet nejen na gelové a akrylové nehty, ale i na přírodní nehty nebo i jinde různě (telefon, kosmetika, notebook). Záleží jen na vaší fantazii.

Můžete se rovnou koupit sadu razítek na nehty, která kromě několika destiček s motivy obsahuje razítkovač, speciální laky a obrázkový návod. Razítkovací sada na nehty stojí od 1000 Kč.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Návod na razítkování

I když na první pohled vypadá, že razítkování je složení, tak tomu vůbec tak není. Podívejte se:

  • Nehty odlakujeme (pokud je to třeba)
  • Na nehty se nanese základní barva (podkladový lak)
  • Dále naneste lak na jeden ornament na destičce
  • Stěrkou setřete lak z destičky
  • Razítko přiložte na destičku
  • Razítko přiložte na nehet a zatlačte
  • Můžete přelakovat lakem na stamping (Top Coat), aby razítko déle vydrželo, protože je motiv zafixován

Razítkování zvládne každý během několika minut. Pokud si nejste jistá, jak udělat na nehtech krásná razítka, zajděte si do salónu nebo se podívejte na video. Můžete si také nechat ukázat razítkování nehtů kamarádkou.

S razítky na nehty je možné jakkoliv improvizovat a také si je dávat podle různých příležitostí. Na Vánoce se hodí razítka s vánočními motivy, na Valentýna se srdíčky a kdykoliv jindy, co vás napadne nebo co je dostupné.

ng3