francouzská manikúra tělové nehty francouzská manikúra francouzská manikúra

Trendy a laky na nehty na rok 2015

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Upravené ruce patří mezi vizitku každé ženy, proto by neměla podceňovat péči o ruce a nehty. Dále je vhodné alespoň trošku dbát na nové trendy. Víte ale, jak to vypadá letos? Jaké nehty jsou trendy a na co byste neměla zapomenout? Pojďme se podívat na největší trendy v roce 2015. Možná budete překvapená, který lak na nehty by u vás doma neměl chybět.

Vsaďte na přirozené nehty

Pokud vás nebaví mít gelové nehty nebo naopak je nechcete si nechat udělat kvůli možným rizikům, přijdete si v roce 2015 na své. Gelové nehty totiž už nejsou tak v módě. Pravě naopak přirozené nehty jsou hitem pro letošní rok. Klidně i bez laku nebo jen s průhledným lakem. Důležité ale je, aby nehty byly pěkně upravené. Měly by být stejně zastřižené, samozřejmě bez okousání a neměly by vypadat chatrně. To, co jste mohla schovat pod umělé nehty, musíte ukázat světu. Právě proto je nutné o ně více dbát, ať vypadají opravdu velmi pěkně. Pravidelná manikůra, pilování a nanášení regenerace k tomu určitě dopomůže.

Přirozenost s tělovým lakem

Pokud se vám nehty nalakované jen průhledným lakem nelíbí, ale i přesto byste chtěla mít nehty s přirozeným a jednoduchým vzhledem, vsaďte na tělové odstíny laků. Tělová barva na nehtech vypadá velmi zajímavě, navíc nehty pěkně prodlouží a sjednotí. Stačí si vybrat jen zajímavý odstín z velké palety tělových odstínů. Již minulý rok tyto odstíny pronikaly na módní přehlídky a letos je to opravdu ve velkým.

Bílé nehty jsou další zajímavou možností

Připadá-li vám tělový odstín příliš nudný, vyzkoušejte bílý lak. Bílá je neutrální barva, která na nehtech vypadá opravdu velmi dobře. Krásně zdůrazní tvar a délku nehtů. Z těchto důvodů je nutné mít všechny nehty stejně dlouhé a zastřižené. Vzhledem k tomu, že bílá jde celkem dost vidět, nalakujte si nehty velmi pečlivě a případný lak z kůže pak odstraňte. To stejné můžete i udělat i s červeným lakem.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Pastelové barvy i na nehtech

V minulých dvou letech byly pastelové barvy docela in v módě a tento trend zůstává i teď. Oblečení i boty seženete v jemných pastelových odstínech a letos si je můžete nalakovat i na nehty. Můžete tak skvěle doplnit oblečení vhodným odstínem - jemně růžový, modrý, zelený nebo žlutý lak vypadá opravdu originálně. Pro pastelové odstíny jsou ale lepší kratší nehty než delší.

Nail art pro trpělivé

Máte-li trpělivost nebo chcete-li ukázat světu svůj talent, vrhněte se na zdobení nehtů. Nehty můžete ozdobit zdobícím perem nebo lakem podle zajímavých motivů, aktuální sezóny a situace nebo nakreslit různé vzory. Nemusíte ale ani kreslit na všechny nehty, stačí něco pěkného nakreslit na jeden nehty na jedné ruce a na jeden nebo dva nehty na druhé ruce. Důležité je, ať nehty nevypadají moc přepláceně. Je ale samozřejmě něco jiného, pokud si nakreslíte zajímavý motiv na každý nehet.

Krátké nebo dlouhé nehty?

Tak jako odešly oblíbené gelové nehty z módního pole, tak odešly i dlouhé nehty. Krátké nehty jsou prostě in, protože vypadají přirozeně a hlavně s nimi není takové trápení při práci a běžných činnostech, jak tomu je u nehtů dlouhých. Proto letos stačí nehty zastřihnou dokulata nebo rovně pár milimetrů nad konec konec prstů nebo klidně je můžete mít zastřižené i v rovině s koncem prstů. Záleží na vás, jak se vám to líbí. Nehty by ale neměly být okousané, ale hezky střižené a podle potřeby zapilované.

Dále letos nezapomeňte na metalické odstíny a ombré lakování, to se týká hlavně letních slunečních měsíců.

Líbí se vám trendy pro rok 2015 u lakování a nehtů?

ng3