tělové nehty tělové nehty tělové nehty

Tělové nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Chcete mít zajímavé nehty? Vyzkoušejte tělovou barvu laku a vykouzlete si nehty v nádherné a něžné přirozené barvě. Tento hit je oblíbený i mezi celebritami - kratší nehty s nude barvou. Vyberte si i vy lak a nalakujte nehty výbornou přirozenou barvou. U některých značek laků je nutné nalakovat více vrstev. Doporučuje se přelakovat bezbarvým lakem, aby vám nude nehty déle vydržely.

Tělový lak na nehty

Laky na nehty s odstínem pleti není zrovna nejjednodušší sehnat. Obzvláště při hledání specifického odstínu. Lak odstínu pleti, neutrální nebo pískové barvy seženete ve vybraných drogeriích nebo je můžete objednat na internetu. Béžový či tělový odstín vypadá skvěle na upravených krátkých nehtech. Odstín laku vám musí sednout a nesmí se bít s barvou pleti.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Nude nehty jsou in na jaře i v létě 2020

I když to vypadalo, že narůžovělá barva ustupuje, není tomu tak. Barva lidské kůže je in i v roce 2020. Přirozená barva na nehtech nádherně ozdobí vaše nehty. Tak neváhejte a lakujte.

Ať už si vyberte jakýkoliv tělový odstín matný nebo lesklý, dávejte si pozor, ať v nehtech nevypadáte jako před hrobem. Výběr správného odstínu je velmi důležitý a často bývá podceňován právě u tělového laku.

ng3