praskající nehty francouzská manikúra francouzská manikúra

Praskající lak na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Před pár lety byly praskající laky ve světě in a nyní v sezóně 2011 - 2012 se vrací a to i k nám. Tyto laky vytváří na nehtech skvělý design. V nejrůznějších barvách naleznete laky crackle. Trendy nail art pomocí praskajícího laku si můžete snadno vytvořit i vy.

Praskající lak vytváří popraskaný efekt. Nanáší se ve velmi tenké vrstvě a nechá se pořádně zaschnout. Barvu podkladového laku zvolte tak, aby byl k praskajícímu kontrastní a aby praskající lak pořádně vynikl. Aby lak rychleji praskal, můžete na něj fouknout.

Přečtěte si návod a podívejte se na video, jak můžete nejlépe docílit crackle efektu. Je doopravdy velmi jednoduché. Na výsledek se můžete podívat i na foto.

Návod na praskající laky

  • 1. Odlakujte si nehty, umyjte ruce a osušte
  • 2. Nalakujte si nehty zářivým nebo naopak matným lakem
  • 3. Nechte lak pořádně zaschnout.
  • 4. Rychle nalakujeme nehty praskajícím lakem.
  • 5. Po asi 10 vteřinách začne lak praskat.
  • 6. Po zaschnutí přelakujeme Top Coatem nebo průhledným lakem.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Cena praskajícího laku

Asi vás zajímá, kolik tento trendy lak stojí. Nelekejte se, protože cena za praskající lak není vůbec vysoká. Dají se pořídit již od 50 Kč. Záleží vždy na značce.

Podívejte se také, jak se vytváří novinové nehty.

ng3