gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Nail art

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Nail art je v současnosti velmi módní záležitostí. V dnešní době se preferuje originalita, ať už jde o různé oblasti lidské činnosti. Lidé se snaží odprostit od stereotypů a zavedených principů a přijít s něčím novým. A právě takové je i nail art, čili zdobení nehtů.

Nehty – důležitá součást našeho vzhledu

Nehty umí velmi dobře dotvořit výsledný vzhled člověka a upoutat pozornost buď v dobrém, nebo špatném slova smyslu. Způsob upravení nehtů vypovídá o naší povaze a o vkusu. Prostřednictvím nehtů se každý člověk může prezentovat libovolným způsobem. Kromě toho, že upravené nehty by měly být samozřejmostí, v dnešní době vystupuje do popředí i tzv. nail art, které umí nehty udělat víc než zajímavými.

Nail art – práce s rozličnými materiály

V této době už existuje spousta možností, jak nehty zdobit a nemusíme se omezovat pouze na tradiční lak na nehty. V nail art tvořivost nezná meze. Můžete si hrát s libovolnými vzory, ozdobami, tvary a vytvářet nové a originální zdobení. Je možné pracovat s různými materiály ke zdobení nehtů - například s kamínky, korálky, nálepkami, třpytkami, perličkami, razítky na nehty, peříčky,…


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Nail art je náročným uměním a pokud se této činnosti hodlá někdo věnovat profesionálně, musí projít dlouhou a náročnou přípravou a mít k tomu i jisté dovednostní předpoklady.

Nail art – decentní i nápadné zdobení

Pod výrazem nail art si nemusíme hned představovat nějaké extravagantní zdobení nehtů. Nail art může být decentní a relativně nenápadné zdobení, které je možné nosit každý všední den. Ale samozřejmě se nail art více uplatňuje k významnějším svátečním událostem, jako jsou svatby, plesy, oslavy, výročí,… Můžeme ho použí i při zdobení při francouzské manikúře.

ng3