razítka na nehty třpytky nehtů třpytky na nehty

Třpytky na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Zdobení nehtů je velmi oblíbené. Můžete nehty ozdobit razítky, třpytkami nebo nálepkami. Krásně tak ozdobíte gelovky nebo akrylové nehty. Nezapomíná se ani na ozdobení francouzské manikúry.

Oblíbené třpytky na nehtech dokáží vykouzlit opravdu krásné nehty. Důležité je ale vědět, jak je správně aplikovat. Podívejte se, jak ozdobit francii, celý nehte nebo jen linii.
Nejrůznější třpytky na nehty můžete koupit v prášku nebo v gelu či laku. S práškem je aplikace trošku složitější. Třpytky - glitter se dají pořídit už za pár korun.

Třpytková linie

Pokud uvažujte, že si uděláte třpytkovou linku, tak se podívejte na tento návod.
Můžete si linii udělat pomocí tenkého štětečku. Třpytky z laku nanesete na nehet a necháte zaschnout. Můžete je tak zdobit po růžovém laku u francie, po základním gelu nebo po laku. Poté nezapomeňte na zaschnutí a případné přelakování. Pokud máte třpytky v prášku, můžete je nasypat do bezbarvého laku nebo smíchat na sklíčku.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Třpytky po celém nehtu

Nejlepším způsobem, jak ozdobit celý nehet třpytkami, je koupit si lak nebo gel se třpytkami. Půjde to velmi jednoduše. Můžete také použít jednofázový gel a k němu přimícháte glitter. Stejně tak můžete použít lak, do které přimícháte třpytky v prášku. Důležité je vytvořit správnou konzistenci, která by neměla být ani moc hustá, ani moc řídká.

Třpytková francie

U francouzské manikúry naneste třpytky buď po nanesení podkladové báze, nebo po růžovém laku. Můžete nanést třpytkový proužek nebo třpytky na bílý proužek. Barvy můžeme zvolit dle nálady nebo oblečení.

Třpytky na přírodní nehty

Chcete aplikovat třpytky na přírodní nehty? Jedinou možností je přimíchat glitter do bezbarvého laku, jinak by tam nešly třpytky přichytit.

Podívejte se na praskající lak.

ng3