francouzská manikúra francouzská manikúra francouzská manikúra

P-Shine - japonská manikúra

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

P-Shine má své kořeny v Japonsku, kde si tímto způsobem gejši upravovaly nehty. Měly krásné a lesklé nehty.
Jedná se o přirozenou úpravu nehtů. P-Shine navíc zpevňuje nehty, dává jim vitamíny a chrání nehty. Navíc působí proti třepení nehtů. Tato manikúra se stává stále více oblíbenější i u nás. Tato úprava je vhodná pro všechny typy nehtů.

Návod na P-Shine

Návod na P-Shine je velmi jednoduchý, přesto byste si P-Shine měla nechat nejprve udělat u odborníka. Dodržujte tento postup:
Nejprve je nutné si umýt ruce mýdlem a vodou.
Pak by měla být provedena manikúra, aby byly nehty dokonale upraveny.
Povrch nehtů se upraví pilníkem na P-Shine. Růžová strana, která je jemnější, upraví povrch nehtů a zelená je k dopilování tvaru.
Na nehty se nanese špachtlí speciální pasta, která obsahuje včelí vosk a mateří kašičku. Tato směs se jedním směrem zalešťuje jelenicovou leštičkou do nehtu.
Dále můžete nanést prášek z drcených lastur (pudr), aby byl zachován lesk.
Nakonec ošetřete kůžičku v okolí nehtů.

Celá aplikace netrvá déle než půl hodiny. P-Shine se doporučuje provádět co dva týdny a jednou za týden byste je měla přeleštit růžovou leštičkou. Po dvou dnech můžete nehty nalakovat.

Hlavní složky P-shine

P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, parafíny, glycerin, bentonin, panthenol, vitamíny A, E, H a B5. Jedná se tak o dokonalou výživu pro nehty.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Cena za P-Shine

P-Shine si můžete nechat udělat v nehtovém studiu za 200 - 400 Kč. Výhodou aplikace této manikúry je, že vám ji udělá profesionál.

P-Shine sada

Sada na P-Shine existuje malá nebo velká. Malá obsahuje pastu, růžový jelenicový leštič a pilník. Velká sada obsahuje pastu, pudr, zelený a růžový jelenicový leštič, jelenicový hadřík, pilník a špachtličku. Některé sady obsahují místo pasty twinkle (tekutá pasta). Za malou sadu se cena pohybuje kolem 500 Kč a za větší dvakrát více. Sada obsahuje postup a foto.

Několik rad na závěr

Ztenčené nehty není vhodné vyhlazovat pilníkem (zaleští se jen pasta a nanese pudr).
Po odrůstání nehtů se vyhladí jen nová část, avšak pudr se nanese na celý nehet.
Na zničené nehty se P-Shine nehodí. Je nejprve nutné nehty zregenerovat.
Nehty nelakujte dříve než za dva dny.
Nehty po P-Shine není vůbec důvod lakovat, vypadají krásně (stačí se podívat na fotky).

ng3