vánoční nehty vánoční nehty nehty vánoční nehty nehty vánoční nehty vánoční nehty vánoční nehty

Vánoční nehty vás hezky na svátky ozdobí

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Už pomalu uvažujete o tom, jak si ozdobíte nehty na letošní Vánoce? Nehty, které budou ozdobené hezky vánočně, dodají tradičním svátkům kouzlo. Proč si je tedy hezky neozdobit? Jestliže máte Vánoce ráda, tak si nalakujte vánoční nehty, které všechny zaujmou.

Získejte vánoční samolepky a ozdoby na nehty za nízké ceny

Pokud máte přírodní nehty, tak stačí si vzít hezký odstín laku, k tomu se budou hodit i další ozdoby a pustit se do vytváření vánočního motivu. Ani gelových nehtů nemusíte zoufat, protože tam se dá opravdu bohatě kouzlit s motivy. Záleží tam jen na vás, jak si gelové nehty vánočně ozdobíte nebo necháte udělat. To stejné je, pokud máte akrygelové nehty neboli akrylové nehty.

Jak si vytvořit vánoční zdobení?

V mnoha případech si vystačíte s oblíbenými pomůckami s vánoční tématikou. Oblíbené jsou vánoční nálepky, razítka, obtisky, fimo ozdobičky, vánoční tipy na nehty, nálepky na francii, třpytky, další ozdoby a zdobení. V obchodech s nehtovou kosmetikou najdete velkou nabídku, ze které si můžete vybrat to, co se vám líbí. Poté postupujte klasickým postupem a máte vánoční nehty hotové.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Co se na vánoční nehty hodí?

O Vánocích najdete všude tradiční ozdoby a od toho se můžete také odpíchnout při zdobení nehtů. Na nehty si můžete namalovat oblíbené vánoční motivy, mezi které patří vločka, hvězda, koule (baňka), sněhulák, mašle, stromeček, sob, kometa, řetězy, Santa, Ježíšek, bota, věnec atd. Stačí si vzít zmiňované pomůcku nebo si daný motiv na zajímavý odstín laku (světle modrý, bílý, růžový, zelenkavý atd.) nalakovat perem a poté celý nehet zafixovat vrstvou průhledného laku.

Inspirujte se videem

Pro inspiraci se podívejte na foto

Nemáte-li dostatek představivosti, hledejte inspiraci na internetu. Najdete tam mnoho fotek, kde jsou vánoční gelové nehty, přírodní nehty atd. Stačí jen najít hezké fotky a fotogalerie a těmi se inspirovat. I tady jich několik najdete, protože vánoční nehty jsou velmi oblíbené.

Pokud byste se chtěla podívat na video, na kterých jsou zrovna vánoční nehty, podívejte se tady.

Nezapomeňte na precizní provedení

Další důležitou věcí je, že je nutné se věnovat daným motivům opravdu pečlivě. Když totiž nejsou nehty pečlivě nalakované, tak místo toho, abyste z nich měla radost, budete kvůli reakcím smutná. Vyhraďte si dost času na to, ať si je hezky nazdobíte. Na vánočním večírku a u vánočního stolu tak všechny zajímavými ornamenty okouzlíte.

Mrkněte rovněž na další článek s inspiracemi zde.

ng3