vánoční nehty nehty nehty vánoční nehty vánoční nehty vánoční nehty nehty

Vánoční nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Přemýšlíte, jak si ozdobíte nehty na nejoblíbenější svátky v roce? Ozdobte si nehty vánočně, ať už máte přírodní nehty, gelové nebo akrygelové nehty. Důležité je mít správný vánoční motiv.

Získejte vánoční samolepky a ozdoby na nehty za nízké ceny zde

Existuje mnoho způsobů, jak můžete mít krásné vánoční nehtíky. Můžete použít fimo ozdobičky, samolepky, nálepky, vodolepky, razítka, tipy či různá zdobení, abyste vytvořila hezké vánoční nehty.

Jaké použít vánoční motivy?

Mezi oblíbené vánoční motivy na nehty patří hvězda, vločka, sněhulák, stromeček, baňka, mašle, anděl, sob, dárek,... To vše si můžete nakreslit perem a následně přelakovat. Nebo použít nálepky a různé ozdobičky, které zakoupíte v obchodech s potřebami pro nail art.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Podívejte se na fotogalerii

Pokud hledáte inspiraci na vánoční nehty, tak se podívejte na fotky a fotogalerie. Třeba vás něco inspiruje k vašim svátečním nehtům, najdete tam zajímavé tipy.

Podívejte se na video

K tomu jsme pro vás našli dvě zajímavá videa, jak si můžete udělat krásné vánoční nehty. Obě jsou namalovaná perem.

Mrkněte rovněž na další článek s inspiracemi zde.

ng3