gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Zdobení nehtů

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Pěkně upravené nehty jsou v dnešní době už samozřejmostí, protože všichni vědí, že nehty jsou vizitkou svého majitele. Ženy však chtějí mít nehty nejenom hezky upravené, ale také ozdobené. Zdobení nehtů je velmi módní záležitostí a lze říci, že fantazii se meze nekladou!

Zdobení nehtů různými motivy a vzory

Zdobit lze jak nehty přirozené, tak i gelové, akrylové, akrygelové, umělé nebo při francouzské manikúře. Na nehtech můžete mít v podstatě cokoliv – korálky, třpytky, kamínky, květy, kus oblíbené látky, razítka,…
Malovat se dá jak na kratší, tak i delší nehty, ovšem na delších nehtech zdobení mnohem více vynikne. Zdobení zkrášlí i nehty upravené na oblíbený způsob francouzské manikúry.

Lak na nehty je pouze jednou z technik, jak nehty ozdobit. O 2D zdobení nehtů hovoříme tehdy, když na nehet vytváříme a lakujeme různé motivy. 3D zdobení nehtů pak znamená, že motivy jsou vystouplé z povrchu. Můžete také použít zdobící pero, kterým namalujete krásné motivy.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Zdobení nehtů – originální úprava

Zdobení nehtů, čili nail art, by nemělo klást důraz pouze na vzhled nehtů, ale cílem by mělo být nehty také posílit a obnovit. Zdobení nehtů je uměním i zábavou a nemusíte se svěřovat pouze do rukou profesionálů, ale vyzkoušet zdobení nehtů i u vás doma! Samotné umělecké dílo může vydržet do té doby, než nehty odrostou.

Zdobení nehtů jistě nadchne obzvláště ty dívky a ženy, které preferují originalitu. Při zdobení nehtů můžete naprosto popustit uzdu své fantazii a naplno vyjádřit to, co právě chcete. Ačkoliv může zdobení vypadat na první pohled složitě, není to nic zase tak obtížného a s trochou zručnosti to zvládne každá žena. Některé z dívek však nejsou trpělivé a nic takového, jako je zdobení nehtů, je neláká. Nail art musí člověka v první řadě bavit.

Podívejte se na magnetický lak na nehty.

ng3