gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Zdobící pero

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Zdobící pero (Nail Art Pen) se stává je velmi oblíbeným pomocníkem při zdobení nehtů. Díky zdobícímu peru můžete vytvořit tenkou linii na nehtech a nakreslit vše, co budete chtít. Tenký hrot vám umožňuje kreslení a malování toho, co se se běžným štětečkem vytvořit nedá. Na výběr je z několika barev a to včetně stříbrné a zlaté barvy.

Toto Nail Art Pen je vhodné na přírodní, akrylové a gelové nehty. Už se nebudete muset vztekat, že vám něco nejde nakreslit. S tímto perem je možné vše (složité jarní, letní, velikonoční i vánoční motivy).

Jak se používá zdobící pero?

Nejprve se perem zatřepe. Poté jej zmáčkneme a můžeme kreslit na nehty. Pokud vám nejde se zdobícím perem pracovat, tak je opravdu nutné pořádně zmáčknout a následně jej rozepsat třeba na papíře. Po zaschnutí je vhodné přelakování lakem Top Coat, aby motiv déle vydržel.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Kde koupíte Nail Art Pen?

Zdobící pero si můžete koupit v internetových obchodech, v drogeriích (Rossmann, DM) a nebo i v Tesco. Cena se pohybuje v různých cenových hladinách. Některá zdobící pera pořídíte za asi 50 Kč, zatímco jiná za 100 Kč. Záleží vždy na značce. Oblíbená jsou pera značky Essence. Také je možné koupit pero, které má jak úzký štěteček, tak pero.

Podívejte se na skvělý nail art u svatebních nehtů.

ng3