gelové nehty francouzska manikura nehty gelové nehty

Svatební nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Nevěsta by neměla zapomenout nejen na krásné líčení, účes a šaty, ale i na nehty. Svatební nehty jsou kapitolou samy o sobě. Můžete zvolit z mnoha technik úpravy a barev. Záleží jen na tom, aby se upravené nehty hodiny k barvě šatů. Zapomeňte na extravaganci a raději zvolte nehty kratší. Nehty hrají velmi výraznou roli při obřadu, váš budoucí manžel vám navlékne prsten.

Nehty na svatbu

Na svatbu můžete zvolit z několika typů úpravy nehtů, například:
francouzská manikúra
přírodní nehty
gelové nehty
japonská manikúra

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra patří k nejoblíbenějším technikám úpravy nehtů vůbec. Nehty díky ní vypadají krásně a můžete si je nechat udělat v salónu nebo doma. Výhodou je, že moc nestojí. Hodí se na každou příležitost, ale na svatbu jsou jako dělané. Výhodou francie je že vydrží dlouho a na svatbu se opravdu hodí. Můžete si je ozdobit nálepkami, razítky nebo třpytkami. Nehty jsou kratší a navíc bílý okraj nehtů se perfektně hodí ke svatebním šatům.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Přírodní nehty

Pokud se můžete pochlubit krásnými a kvalitními přírodními nehty, stačí si na ně nanést bezbarvý lak nebo si zajít nechat udělat manikúru v salónu s následným nalakováním bezbarvého laku. Klidně si můžete nehty ozdobit nálepkou nebo razítkem. Nenechávejte úpravu nehtů na poslední chvíli, ale nechte si je upravit v salónu nebo si je upravte doma den před svatbou.

Gelové nehty

Gelové nehty jsou vhodné pro ženy, které nemají moc pěkné vlastní nehty nebo si je okusují. Nehtovou modeláž si můžete nechat udělat v salónu nebo doma. Záleží na tom, jak jste šikovná. Výhodou gelovek je, že vám vydrží i dva týdny. Nemusíte si je nechat dělat den či dva před svatbou, ale stačí pár dní. Stačí si vybrat barvu a ozdoby. Volte decentnější barvy, protože zrovna červená či černá se vůbec na svatbu nehodí.

Pokud si nevyberete žádnou ze zmiňovaných technik k úpravě svatebních nehtů, nalakujte si nehty decentní barvou (například světle růžovou). Podívejte se na fotogalerii nehtů.

ng3