pastelove nehty tělové nehty magnetické nehty zlaté kovové nehty

Letní nehty pro rok 2012

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Léto se blíží a vy jistě uvažujete, jaký zvolíte lak a odstín pro letní nehty. V létě poletí výrazné, nude i pastelové laky, nezapomíná se na magnetické laky, francouzskou manikúru, různé motivy a třpytky. Nehty by měly být spíše kratší, takže zapomeňte na dlouhé nehty.

Výrazné a lesklé barvy

Pokud zvolíte jasné oblečení a výraznou rtěnku, nalakujte si nehty stejné barvy tak, aby barvy krásně ladily. Letos budou letět intenzivní až křiklavé barvy plné lesku, protože tento rok je barevný.
Pro extravaganci zvolte zlatý, stříbrný nebo i jiný výrazný odstín laku kovového nádechu.

Nezapomeňte na magnetické nehty

Magnetické laky pofrčí i v létě. Nehodí se jen na party, ale i kdekoliv jinde. Je sice pravda, že pokud chcete mít magnetické nehty, tak je nutná dávka sebedůvěry a výstřednosti. Ale tu jistě máte!


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

A co třeba nude nehty?

V poslední době jsou oblíbené nehty nalakované nude barvou. Odstín laku se podobá barvě lidské kůže - barva je neutrální, taková nahá a přirozená. Skvěle se hodí jak do práce, tak i do školy. Neupoutáváte na sebe zbytečně pozornost a nude nehty vypadají skvěle.

Pastelové nehty

Pastelové barvy letěly už na jaře a můžete mít takové i letní nehty. Oblíbená růžová, mintová, modrá nebo žlutá krásně ozdobí nehty. Můžete zkombinovat s nějakým doplňkem nebo oblečením stejné pastelové barvy.

ng3