nehty jarní nehty francouzská manikúra

Jarní nehty - co bude trendy?

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Jaro je v plném proudu. Krásné počasí, nové trendy oblečení, účesy, doplňky a také jarní motivy na nehtech. Co bude letos in? Jaký můžete zvolit lak na nehty? Podívejte se. Barvy nehtů kopíruje i barvu oblečení a letos letí pastelová barva.

Pastelové barvy i na nehtech

Pokud si nalakujete nehty lakem na nehty, který bude mít pastelovou barvu, chybu vůbec neuděláte. Krásné a pestré barvy se budou na vašich jarních nehtech vyjímat. Nehty nalakujte pěknou barvou a následně je můžete ozdobit puntíky, květinami nebo různými vzory. Kreativitě se meze nekladou, ale jako podklad zvolte pastelovou barvu.

Jsou in puntíky nebo květinky?

In jsou jak puntíky, tak i květinky. Jarní nehty si můžete ozdobit různými vzory. Puntíky jsou mnohem jednodušší, aplikovat je můžete párátkem, lakem v tužce nebo i razítkem. Puntíky můžete nakreslit po celém nehtu nebo jen na okraji.
Neuděláte chybu ani oblíbenými květinkami. Na jarní nailart se hodí slunečnice, pampeliška nebo sedmikráska. Tyto květiny jdou snadno nakreslit. Také můžete květiny vytvořit pomocí různým vzorů u razítek.

Jarní nehty jsou velmi oblíbené, tak jako velikonoční nehty na začátku jara. Nehty si ozdobte motivy jarního období, které je nyní všude okolo nás, i když občas zaprší, tak je krásně. Všude jsou samé květiny a kvetoucí stromy.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

ng3