gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

UV gely na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Existují různé UV gely na nehty. Celá procedura začíná aplikací podkladového gelu (ten se postará o větší přilnavost a zajistí, aby byl umělý nehet více odolný). Poté přichází na řadu klasický modelovací gel a nakonec lze použít i svrchní gel.
Pro ušetření času se využívají pouze jednofázové UV gely. Existují i speciální UV gel pro francouzskou manikúru. UV gely se nabízí v široké škále barev, k dostání jsou i glitrové UV gely, UV gel laky a jiné.

Široká nabídka UV gelů

Mezi nejčastěji kupované gely patří modelovací, barevné, čiré, perleťové, glittrové nebo gely, které mění barvu podle teploty. Je skvělé, že je možné si vybrat z takové široké nabídky. Nejen díky UV gelu mají gelové nehty přirozený vzhled.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Kolik stojí UV gel?

Pokud chcete vědět, na kolik vás UV gel přijde, tak se to nikdy nedá přesně říct. Můžete narazit na výprodej kvalitních kousků nebo UV gely koupíte v salóně nebo na internetu. Ceny se velmi liší podle značky a typu gelu.
Barevné gely můžete koupit i za 100 Kč. Často se cena za UV gely pohybuje mezi 200 - 300 Kč.

Už jste vyzkoušely gelový lak na nehty?

ng3