gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Sada na gelové nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Upravené a krásné nehty se netýkají už jen některých žen, ale mohou si je dopřát všechny ženy! Gelové nehty se především mezi mladými generacemi dívek stávají už takřka samozřejmostí. A přispívá k tomu také skutečnost, že gelové nehty jdou vytvořit i doma, stačí jen mít to správné vybavení! Zatímco v salonech se za gelové nehty zaplatí několik stovek, domácí gelové nehty vás vyjdou do stokoruny (samozřejmě poté, co si pořídíte sadu na gelové nehty). Nákladná je tedy akorát počáteční investice, ale vynaložené peníze se vám po několika aplikacích vrátí.

Sada na gelové nehty – profesionální domácí úprava nehtů

Kdo se chce pustit do domácí modeláže nehtů, zpravidla už má postup okoukaný od profesionálů. I tak ale není na škodu si pořídit sadu na gelové nehty s podrobným návodem, s nímž by měl zvládnout gelové nehty opravdu každý. Modeláž gelových nehtů se lze prostřednictvím sady na gelové nehty poměrně snadno naučit a už po prvních pokusech bývá výsledek zdařilý.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Sada na gelové nehty – různé variace

Existují různé gelové sady – od těch jednodušších pro začátečníky, až po profi sady pro zkušené profesionálky. Každá ze sad na gelové nehty obsahuje vše potřebné, ale dražší sady jsou přirozeně obsáhlejší a vybavenější.
Běžná sada na gelové nehty obsahuje UV lampu, jednofázové UV gely, speciální lepidlo na tipy, gilotinu, krabičku s ozdobami, odstraňovač gelu, bezacetonový odlakovač, štětec, dřívko na úpravu nehtové kůžičky, různé druhy pilníků (např. s hrubostí 100/100 či 100/180), buničinu, čistič štětců a mléčné či clear tipy. Součástí mohou být i zdobící motivy, třpytky, ornamenty, korálky, kamínky a další.

ng3