vánoční nehty zimní nehty zimní nehty nehty zimní nehty

Zimní nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

V zimě nesmíme zapomenout na péči o ruce a nehty, zima pokožku vysušuje a bez správné péče nebude vypadat dobře ani pokožka a ani vaše nehty. Nehty si v zimě nalakujte zajímavou barvou s vhodnými zimními motivy, stejně tak nezapomeňte na gelové nehty. Zimní nehty si můžete snadno vytvořit doma. O vánočních svátcích se hodí, aby vaše nehty měly vánoční nádech.

Vánoční samolepky, vodolepky a ozdoby na nehty za nízké ceny

Vhodnými barvami jsou bílá, modrá, tělová, fialová a další zajímavé studené barvy. Zimní laky na nehty v těch správných odstínech najdete v dobrých obchodech. Tak se podívejte na inspirace a fotogalerie.

Jaké zvolit zimní motivy?

Nevíte, jaké byste měla zvolit motivy na nehty, aby zaručeně vypadaly v zimě trendy? Zkuste sněhové vločky. Vločky můžete namalovat, nalepit nebo použít razítka. Neuškodí ani malování sněhuláka nebo zimní krajiny. Vyzkoušejte tyto motivy a vyberte si, který z nich vám bude nejlépe slušet.

A co na zimní gelové nehtíky?

Stejným způsobem si můžete ozdobit i gelové nehty. Stačí podle vaší kreativity je vytvořit doma nebo si nechte udělat vhodný v salónu.

Podívejte se na inspiraci na fotky a vytvořte si doma podobné nebo ještě lepší zimní nehty.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Podívejte se na video

K tomu jsme našli zajímavé video s překrásnými vločkami.

Mrkněte rovněž na další článek s inspiracemi na tuto sezónu zde a zde.

ng3