gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Gelové nehty fotografie

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Ruce jsou společně s outfitem vizitkou každé ženy. Gelové nehty představují řešení pro ty, kterým příroda nenadělila moc pěkné nehty a chtějí to napravit. V případě gelových nehtů platí, že jde vytvořit v podstatě cokoliv. Nevěříte? Stačí se podívat na gelové nehty fotografie na ukázku gelových nehtů „v reálném životě“. Gelové nehty a jejich zdobení jsou skutečným uměním.

Gelové nehty doma nebo v salonu

Díky dostupnosti gelových nehtů si je může dovolit už prakticky každá žena. Když si chcete každý měsíc odpočinout a nevadí vám platit několik stovek za doplnění gelových nehtů, můžete si zajít do salonu. Jestliže byste ale ráda ušetřila a navíc jste zručná, vyplatí se Vám provádět modeláž gelových nehtů doma. Modeláž gelových nehtů vám usnadní přesně popsané postupy, které by měly být součástí sady na gelové nehty.
Pro inspiraci se můžete podívat i na gelové nehty fotografie, kterých je na internetu spousta. Obrázky gelových nehtů vás jistě nadchnout. Gelové nehty jsou nepřehlédnutelné, protože působí velmi upraveně a zaujmou i tehdy, když zvolíte jen jemný design.

Podívejte se na fotografie gelových nehtů.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Gelové nehty krátce a ve stručnosti

Základem celého postupu je tvrzení gelů za pomoci UV lampy. Tomu předchází zdrsnění přírodního nehtu a přilepení tipů včetně jejich zbroušení (gel lze však nanášet přímo i na přírodní nehet). Gel se nanáší v několika vrstvách a povrch nehtů se může různě ozdobit. Nehtová modeláž zabere zhruba 1 až 3 hodiny, ale konkrétní doba závisí na nehtech a na množství a obtížnosti zdobení. Na doplnění se chodí většinou za 3 až 4 týdny, protože gel odrůstá s přírodními nehty.

Gelové nehty fotografie vám dodají inspiraci a vy si tak můžete vytvořit své vlastní umělecké dílo!

Velká fotogalerie gelových nehtů.

ng3