gelové nehty gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Udělejte si gelové nehty doma

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Za gelové nehty nemusíte každý měsíc utrácet několik stovek korun. Vymodelujte si gelové nehty doma i Vy! Abyste zvládla udělat gelové nehty doma, budete potřebovat sadu na gelové nehty. Sada na gelové nehty obsahuje vše, co potřebujete.

Gelové nehty doma – jak na to

Nejprve je potřeba upravit si své vlastní nehty. Nehty zastřihněte na kratší délku, zatlačte kůžičku kolem nehtů (můžete si pomoci změkčovačem nehtové kůže) a nakonec nehty zmatněte použitím speciálního pilníku nebo bloku. Když se nehty nikde nelesknou a jsou rovnoměrně zmatněny, jsou připravené na další postup.

Dále si připravte tipy na nehty (nástavce, které se přilepí na konce nehtů, aby se dosáhlo pěkného tvaru a požadované délky). Tipy mají různé velikosti a je třeba si je předem vyzkoušet. Poté na spodní stranu tipů naneste lepidlo a tipy přidržte několik sekund na nehtu, aby se přilepily.

Nalepené tipy zastřihněte do požadované délky pomocí kleštiček (gilotiny). Aby nebyl přechod mezi tipem a přirozeným nehtem viditelný, umělý nehet trochu obruste.
Na přirozený nehet (nikoliv na tip) natřete primer, podkladovou bázi, která odmastí a vydezinfikuje nehet.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Dalším krokem je aplikace samotného gelu. Od středu do stran nanášejte odpovídající vrstvu gelu tak, aby na okrajích nevznikly nadbytky. Nehet s gelem vytvrďte za pomoci UV lampy, která je součástí sady na gelové nehty doma. Pak už můžete nechat naplno pracovat svou fantazii a ozdobit si nehty, jak jen budete chtít. Na ozdobené a vytvarované nehty ještě naneste UV lesk a opět nechejte vytvrdit pod lampou a gelové nehty doma jsou hotové! Gelové nehty je třeba doplňovat zhruba každé 3 týdny (podle rychlosti růstu vlastních nehtů).

Podívejte se na postup na gelové nehty na videu.

ng3