gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Jak mít krásné nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Neustálá práce v domácnosti a v práci se projeví i na nehtech. Píšete na klávesnici, umýváte nádobí, krájíte maso, žehlíte, nepravidelně jíte, málo pijete... To vše zhoršujete kvalitu vašich nehtů, proto je nutné si najít vždy čas, kdy se nehtům a rukám budete věnovat. Nehty jsou vizitkou každé ženy, a pokud je máte škaredé, nepevné, neočištěné, tak si o vás udělají obrázek nejen ženy, ale také muži.

Tipy na krásné nehty

Někdo má krásné nehty od přírody, mnohé ženy však musí dělat hodně pro to, aby měly krásné a kvalitní nehty.

  • pravidelně jezte - i nehty potřebují výživu
  • dostatečně pijte - voda je velmi důležitá pro nehty
  • nezapomínejte na vitamíny - jezte hodně ovoce, zeleniny nebo vitamínů (vitamín A a C, vitamíny skupiny B, vápník a zinek)
  • věnujte dostatek péče nehtům - dopřejte nehtům jemnou masáž rukou a používejte zpevňující laky
  • nezapomeňte na pravidelnou hydrataci rukou pomocí krémů na suché ruce
  • umývejte nádobí v rukavicích
  • můžete si nechat udělat japonskou manikúru P-Shine, která vyživuje nehty


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Používejte pouze kvalitní laky. Pamatujte si, že je lepší mít doma jeden kvalitní lak než deset nekvalitních. Nehty přetřete zpevňujícím lakem. Zpevní vaše nehty a dodá jim potřebné látky. Dále je můžete nalakovat průhledným lakem, který nehtům dodá lesk.

Krásné nehty můžete nalakovat pěkným lakem nebo si udělat francouzskou manikúru. Pokud nehty nejsou úplně v bezvadném stavu, můžete použít gelové nehty, které zakryjí některé nedostatky.

ng3