gelové nehty gelové nehty gelové nehty

Jak mít krásné nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Neustálá práce v domácnosti a v práci se projeví i na nehtech. Píšete na klávesnici, umýváte nádobí, krájíte maso, žehlíte, nepravidelně jíte, málo pijete... To vše zhoršujete kvalitu vašich nehtů, proto je nutné si najít vždy čas, kdy se nehtům a rukám budete věnovat. Nehty jsou vizitkou každé ženy, a pokud je máte škaredé, nepevné, neočištěné, tak si o vás udělají obrázek nejen ženy, ale také muži.

Tipy na krásné nehty

Někdo má krásné nehty od přírody, mnohé ženy však musí dělat hodně pro to, aby měly krásné a kvalitní nehty.

  • pravidelně jezte - i nehty potřebují výživu
  • dostatečně pijte - voda je velmi důležitá pro nehty
  • nezapomínejte na vitamíny - jezte hodně ovoce, zeleniny nebo vitamínů (vitamín A a C, vitamíny skupiny B, vápník a zinek)
  • věnujte dostatek péče nehtům - dopřejte nehtům jemnou masáž rukou a používejte zpevňující laky
  • nezapomeňte na pravidelnou hydrataci rukou pomocí krémů na suché ruce
  • umývejte nádobí v rukavicích
  • můžete si nechat udělat japonskou manikúru P-Shine, která vyživuje nehty

Používejte pouze kvalitní laky. Pamatujte si, že je lepší mít doma jeden kvalitní lak než deset nekvalitních. Nehty přetřete zpevňujícím lakem. Zpevní vaše nehty a dodá jim potřebné látky. Dále je můžete nalakovat průhledným lakem, který nehtům dodá lesk.

Krásné nehty můžete nalakovat pěkným lakem nebo si udělat francouzskou manikúru. Pokud nehty nejsou úplně v bezvadném stavu, můžete použít gelové nehty, které zakryjí některé nedostatky.