pastelove nehty magnetické nehty tělové nehty ozdoby

Podzimí nehty pro rok 2012

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Podzim je obdobím krásných barev, které inspirují nejen náš šatník a líčení, ale i nehty. Pěkně upravené ruce jsou důležitou devízou, stejně jako oblečení, vlasy nebo make-up.

Postupně opouštíme svěží letní barvy a přecházíme k teplejším a zemitějším odstínům podzimu, které však toto pochmurnější roční období rozzáří. Vhodné podzimní laky na nehty jsou např. červená, švestková, vínová, oranžová, čokoládová, zlatá či kaštanová. Nemůžete se rozhodnout, jaké podzimnní nehty budou nejlepší?

Zvolte více laků

Mezi nové trendy patří i mít nalakovaný každý nehet jinak. Výhodou je, že se všechny tyto barvy dají krásně kombinovat, takže koho nebaví mít jen jednu barvu, může si pohrát se dvěma nebo více naráz.

Nehty si ozdobte

Zejména mladší dívky dnes dávají přednost místo lakování jednou barvou různým kombinacím nebo přímo obrázkům, ty jsou dnes velkým hitem. Co takhle se domluvit se svou manikérkou na nějakém podzimním motivu? Třeba lístek v podzimní barvě nebo kaštánek. Zdobit se nemusí jen lakem, ale i flitry, kamínky a třpytkami. Záleží jen na fantazii a šikovnosti vás nebo vaší manikérky. Podívejte se, jak ozdobit nehty zde: http://budkocka.cz/krasa/jak-ozdobit-nehty/.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Dbejte na vaše nehty

I na podzim samozřejmě platí nehtová pravidla, která jsou stejná kdykoli. Dojem ze sebekrásnějšího motivu či barvy zničí okousané nehty nebo oprýskaný lak. Naopak příliš dlouhé a špičaté nehty, připomínající spíše drápy, také nejsou nejhezčí.

Pokud ještě nemáte svou oblíbenou manikérku a teprve hledáte nehtové studio, zjistěte si předtím, jaké mají reference, abyste místo krásných podzimních nehtů neměla nehty poškozené a strhané. Nehtům škodí i kouření (jsou ošklivě zažloutlé), používání saponátů a jiných chemikálií.
Starejte se nejen o podzimní nehty, vždyť jsou vizitkou každé z nás!

ng3