gelové nehty nehty nehty nehty

Lámání nehtů

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Lámání nehtů je velmi častým problémem, se kterým se můžete setkat. Určitě i vám se stane, že máte krásné dlouhé nehty a pak se vám začne třeba jeden lámat. To doopravdy naštve. Co byste tedy měly dělat pro to, aby se vám nehty nelámaly?
Nutné je nezapomenout na zdravou stravu, vitamínu a dostatek tekutin, které jsou velmi pro nehty důležité. Dále se musí nehty správně čistit, pilovat a používat kvalitní přípravky.

Čisté nehty

Důležité je, aby byly vaše nehty čisté. Výborným řešením je používat kvalitní odlakovač na nehty. Používejte ho pravidelně a to i v případě, že nemáte nalakované nehty, Odstraní se z nehtů přírodní oleje. Po použití odlakovače si vždy ruce umyjte.
Dále není od věci provádět očistnou kúru. Do vlažné vody dáte několik kapek z citronu a pár minut necháte ve vodě ruce odpočívat. Následně použijte na ruce hydratační krém. Tuto kúru byste měly provádět jednou týdně.
Při umývání nádobí nebo uklízení používejte rukavice, protože tyto přípravky vysušují ruce a ničí nehty.

Pilování nehtů

Možná, když se nudíte, vždy sáhnete po pilníku a nehty pilujete. Pilujete je, i když to není vůbec potřeba, ale jen se chcete zabavit. To vašim nehtům škodí, proto s tím přestaňte. Nehty pilujte jen v případě, že je to nutné. Nehty pilujeme od středu ke kraji. Používejte kvalitní pilník na nehty. Nejlepší pilníkem na přírodní nehty je skleněný pilník, který je k nehtům velmi šetrný. Zatímco na gelové nehty nebo akrygelové se hodí rovný pilník, buď hrubý nebo jemný.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Používejte kvalitní přípravky

Nekvalitní přípravky jako jsou laky, odlakovače nebo nekvalitní gelové nehty ničí vaše přírodní nehty a podporují lámání nehtů. Pokud chcete mít krásné nehty, tak byste neměla na nich šetřit a raději si koupit kvalitní přípravky. Nejenže vám déle vydrží, ale také vám nezničí nehty. To se týká i francouzské manikúry, kdy je velmi důležité pořízení kvalitních přípravků.

Důležitá je i strava

Jednostranné diety nebo strava ničí nejen vlasy, ale i nehty. Nehty jsou pak křehké, roztřepené a lámou se. Důležitá je pestrá strava s dostatkem vitamínů skupiny B nebo B-Komplex. Nezapomeňte také na dostatek tekutin. Na zpevnění nehtů je vhodný volně prodejný přípravek Biosil Plus.

ng3