tělové nehty francouzská manikúra francouzská manikúra francouzská manikúra

Laky na nehty a trendy na rok 2020

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

S novým rokem 2020 přicházejí na řadu i nové odstíny laků na nehty. Možná jste i všimla v obchodech nové nabídky. My si nové laky na nehty trošku ve stručnosti představíme, ať víte, čím si můžete ozdobit drábky.

Jaké budou v módě laky?

Letos budou in opravdu zajímavé barevné odstíny. Podívejte se.

Jemné barvy

Na jaře se hodí spíše jemnější barvy. Můžete si nalakovat nehty tělovou, bílou, růžovou nebo světle modrou. Ukažte své nevinnost právě těmito nevýraznými barvami, které vypadají velmi dobře spíše na kratších nehtech.

Černá barva pořád nevychází z módy

Pokud jste drsnější nebo naopak si oblékáte černobílé oblečení, na kterých jsou vzory (proužky, puntíky, kostky či geometrické obrazce), vsaďte na černý lak. Místo černé můžete vyzkoušet i šedý lak, který není tak nápadný.

Metalické odstíny

Tak jako je letos v módě oblečení s metalickým odstínem, tak ani u laků tento odstín nesmí zůstat pozadu. Vyzkoušejte odstín zlatý, stříbrný nebo měděný. Tyto zajímavé laky na nehty vypadají rozhodně skvěle.

Extravagantní neonové barvy

Nebojte se ani extravagantních neonových odstínů, které vypadají na nehtech skvostně. Hodí se třeba i k takto výraznému oblečení. Neonová žluté, modrá, zelená nebo oranžová je pro ženy, které se nebojí.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Trendy 2020 u nehtů

Letos je to s trendy úplně jiné než loni. Podívejte se na top 3 trendy na rok 2020.

Přírodní nehty

V první řadě gelové nehty pomalu odkráčely do věčných lovišť a do módy se dostávají krátké přírodní nehty. Zapomeňte na gelové nehty a pěstujte si své přirozené nehty. Důležité je, aby byly dokonale upravené. Následně je můžete nalakovat průhledných lakem nebo nějakou zajímavou barvou. Ani se nevzdávejte francouzské manikúry, která vzhled přirozených nehtů podporuje.

Dva odstíny na jednom nehtu

Letos bude in část nehtu nalakována jednou barvou (nevýraznou) a druhá část výraznější barvou nebo naopak. V praxi to vypadá např. tak, že nehet přelakujte průhlednou nebo tělovou barvou a okraj nehtu přelakujete červenou.

Jeden nehet v jiné barvě

Dalším zajímavým trendem je, že jeden nehet budete mít nalakovaný odlišným lakem než ty zbývající. Například se nalakujte nehty pastelovou růžovou a jeden či dva nehty pastelovou modrou. O pozornost určitě nepřijdete.

ng3