kousání nehtů kousání nehtů kousání nehtů

Lak proti kousání nehtů

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Odnaučit se kousání nehtů je někdy velmi složité. Potřebujte mít silnou vůli a velké odhodlání. Existuje několik rad, jak se můžete odnaučit kousat si nehty, ale možná raději zkusíte lak proti kousání nehtů. Jedná se o mnohem jednodušší způsob, protože si nalakujete nehty průhledným lakem a od kousání vás jeho chuť odradí.

Laky proti okusování nehtů mají svou specifickou hořkou chuť, která je tak hrozná, že si příště rozmyslíte, zda si nehty budete kousat. Lak zároveň posiluje, vyživuje nehty a zabraňuje lámání nehtů. V neposlední řadě urychlují růst nehtů, což je velmi příznivá zpráva, protože uvidíte, že nehty rychleji rostou.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Kolik stojí lak proti kousání?

Lak proti kousání nehtů není vůbec drahá záležitost. V drogeriích ho pořídíte již od 45 Kč. Také ho můžete koupit v lékárnách od 70 Kč. Tyto laky vyrábí více značek, takže můžete vybírat mezi více druhy.

Lak proti kousání pro malé děti?

Malé děti si s oblibou koušou nehty. Častým řešením je právě lakování nehtů lakem proti okusování, má to ale jedno ale. Tyto laky obsahují chemikálie jako je aceton, toluen a etanol. Pokud dítě nebude prst pořád cumlat, tak by se mu nic nemělo stát. Většinou hořká chuť dětem nechutná a přestanou s kousáním. Jsou ale i takové děti, kterým tento lak vůbec nevadí. Potom vyzkoušejte jiné metody jako aplikace pepře, česneku nebo octu na nehty.

ng3