plíseň nehtů plíseň na nehtech mykóza nehtů

Naloc na nehty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

Přípravek Naloc se používá na léčbu nehtů, které jsou postiženy plísní nebo lupenkou. Kromě toho celkově zlepšuje vzhled nehtů díky hydrataci a šetrnému vyhlazení. Vzhled nehtů se pozorovatelně trošku zlepší již po dvou týdnech a po osmi týdnech je změna markantní podle klinické studie. Účinnými látkami v přípravku jsou propylenglykol, močovina a kyselina mléčná. Přípravek Naloc mohou používat i těhotné ženy, avšak děti by neměly bez porady s lékařem.

Jak se používá přípravek od firmy Becur?

Přípravek Naloc by se měl používat každý den před spaním. Na zasažený nehet plísní nebo lupénkou se nanese tenká vrstva přípravku na nehet i pod nehet a nechá se zaschnout.
První výsledky můžete vidět po 2 - 4 týdnech, doporučené je aplikovat přípravek až 6 měsíců, dokud neodroste nehet.


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

Jaká je cena?

Naloc stojí cca 380 Kč a zakoupíte ho v lékárně. Přípravek se prodává bez lékařského předpisu. Pokud ho ve vaší lékárně nemají, mohou vám ho objednat do druhého dne. Naloc je také dostupný v internetových lékárnách.
Dané balení (10 ml) vydrží na 9 měsíců v případě potírání jednoho nehtu a 3 měsíce, pokud se potírají látkou 3 nehty.

Lak na nehty je zakázán

Lak na nehty se nesmí používat na nehty, na které aplikujete přípravek Naloc. Snížil by se tak jeho účinek.

ng3