Lak Hello Kitty Lak Hello Kitty Lak Hello Kitty

Lak na nehty Hello Kitty

Upravené a pěkné nehty jsou naší vizitkou, proto byste neměla péči o ně v žádném případě zanedbávat. Dbejte nejen na vzhled nehtů a kůžičky, ale také na samotný vzhled rukou. Budete se tak cítit mnohem lépe.

S oblíbenou postavičkou Hello Kitty je dostupný i lak na nehty. Jedná se o novinku, která je dostupná ve vybraných obchodech. Je na výběr z mnoha odstíny laku Hello Kitty.

Glam-rock odstíny mají vysoký lesk a můžete si vybrat z těchto barev: Amber Wood, Berry London, Blackstage, Bloody Mary, Brun D'Epices, Eva Pink, Firegirl, Golden Girl, Grace of Grass, Gun of Roses, Cherie Cherry, Kawai Coral, Le Fric C'Est Chic, Lily Rose, Lola Lilas, Orange Gina, Purple Mary, Rose Eden, Rose Tutu, Sleepless in Tokyo, Swimming Blue, Tequila Paf a White Spirit. Tyto názvy v sobě skrývají krásné odstíny, že zlákají každého ke koupi.

S lakem Hello Kitty můžete nakreslit na nehtech i úžasnou postavičku Hello Kitty. Návod na nehty s Hello Kitty je jednoduchý a výsledek skvostný.

Francouzské laky Hello Kitty jsou velmi kvalitní a rychle schnoucí. Objem laku je 8 ml. Koupit si je můžete zde za skvělou cenu.

Lak Hello Kitty


Získejte nádherné laky na nehty za super ceny!

ng3